www.kaputvarka.lt

www.kaputvarka.ltsiūlo platų kapų priežiūros prekių bei paslaugų asortimentą. Ilgametę darbo patirtį sukaupę aplinkos tvarkymo specialistai kokybiškai ir laiku atlieka visus kapaviečių įrangos, restauracijos, apželdinimo  bei priežiūros darbus.
Esant klientų pageidavimui, parengiamas būsimos kapavietės projektas ir vizualizacija. Profesionali įmonės komanda dirbdama tik su aukščiausios kokybės statybinėmis medžiagomis gali originaliai bei ilgaamžiškai sutvarkyti  kapavietę visoje Lietuvoje.

Jūs dažnai išvykstate į komandiruotę? Gyvenate užsienyje ir negalite padėti sutvarkyti ir prižiūrėti Jums artimų žmonių kapų? Skambinkite mums – atliksime kokybiškai ne tik kapų tvarkymo darbus, bet ir apželdinimo bei priežiūros darbus privačiose, įmonių ar valstybės įstaigų teritorijose.

Jums pageidavus, darbus atliksime ištisus metus ir nereikės rūpintis kapų tvarka, nes mes pasiūlysime išskirtines sąlygas ir priežiūrą. Iškilus klausimams, kaip tinkamai sutvarkyti ir prižiūrėti kapus, į juos atsakys kompetentingi mūsų įmonės specialistai bei pateiks nemokamas konsultacijas apželdinimo klausimais.

Darbus fotografuojame ir siunčiame klientams el. paštu (visoje Lietuvoje). Tokiu būdu garantuojame sąžiningai atliktą darbą.

VERTYBĖS:
Kokybiškai ir laiku teikiamos paslaugos
Patikimumas
Sąžiningumas
Atsakingumas
Tikslumas

VIZIJA:
Siekiame tapti aukščiausiu kapų priežiūros standartu visoje Lietuvoje.